SLX130X220X150 NTN 130x220x150mm Width 150.000mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number SLX130X220X150
Size (mm) 130x220x150
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 130.000
Outer Diameter (mm) 220.000
Width (mm) 150.000
d 130.000 mm
D 220.000 mm
B 150.000 mm
C 150.000 mm