SLX130X200X114 NTN B 113.000 mm 130x200x113mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number SLX130X200X114
Size (mm) 130x200x113
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 130.000
Outer Diameter (mm) 200.000
Width (mm) 113.000
d 130.000 mm
D 200.000 mm
B 113.000 mm
C 113.000 mm