SKF 240/600 ECAK30/W33 spherical roller bearings
image_pdf
YOU’LL FIND 3.2500 in D AN EXTENSIVE SELECTION OF SKF 240/600 ECAK30/W33 spherical roller bearings FOR 4.2500 in B SALE. 30 mm d
d 30 mm
B 4.2500 in
D 3.2500 in
inner ring width: 1.0781 in
seal type: RST
bore type: Round
bolt size: 0.3750 in