SIA110ES LS r min. 1 mm Plain bearings
image_pdf
Bearing number SIA110ES
Brand LS
Bore Diameter (mm) 110
d 110 mm
B 70 mm
b 75 mm
d2 264 mm
d4 180 mm
d6 187 mm
dk 140 mm
h1 300 mm
l3 min. 160 mm
l4 max. 442 mm
l7 min. 115 mm
r min. 1 mm
C1 max 80 mm