SFEW63ES LS dk 83 mm Plain bearings
image_pdf
Bearing number SFEW63ES
Brand LS
Bore Diameter (mm) 63
d 63 mm
B 63 mm
d2 145 mm
dk 83 mm
h 107 mm
l2 max. 179.5 mm
r min. 1 mm
C1 50 mm