SDMK13MG KOYO K 34 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number SDMK13MG
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 13
Outer Diameter (mm) 23
Fw 13 mm
D 23 mm
P 33 mm
t 6 mm
D1 43 mm
K 34 mm
L 32 mm