SDE10AJMG KOYO W 1.3 mm 10x19x22mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number SDE10AJMG
Size (mm) 10x19x22
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 10
Outer Diameter (mm) 19
Width (mm) 22
Fw 10 mm
D 19 mm
h 1 mm
B 22 mm
D1 18 mm
L 29 mm
W 1.3 mm