PBR30EFN NMB Angle 7.5 ° Self aligning ball bearings
image_pdf
Bearing number PBR30EFN
Brand NMB
Bore Diameter (mm) 30
d 30 mm
B 30 mm
D 70 mm
F 110 mm
H 25 mm
L 66 mm
W 37 mm