P50KW02A PFI d 50 mm 50×114.3×44.45mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number P50KW02A
Size (mm) 50×114.3×44.45
Brand PFI
Bore Diameter (mm) 50
Outer Diameter (mm) 114.3
Width (mm) 44.45
d 50 mm
D 114.3 mm
Toyana CX517 wheel bearings The 710x870x74 Size (mm) online Toyana CX517 wheel bearings parts store gives 870 Outer Diameter (mm) you immediate access to a selection of more than 1.4 million new, used, remanufactured. Size (mm) 710x870x74 Bore Diameter (mm) 710 Outer Diameter (mm) 870 Width (mm) 74 d 710 mm D 870 mm B 74 mm C 74
SNR 30307A tapered roller bearings Shop SNR 30307A tapered roller bearings huge online discount Two-Bolt Base mounting: inventory. and Import machinery parts your 1-11/16 in B car needs with Free Shipping and Free Extended Warranty. mounting: Two-Bolt Base B 1-11/16 in d 1.1250 in radial dynamic load capacity: 4410 lbf bore type: Round radial static load capacity: 2540 lbf base