NTN RNA0-6X12X8X needle roller bearings
image_pdf
NTN RNA0-6X12X8X needle roller bearings 230 mm D Industries and Applications 130 mm d ? We sell discount online as well as cheap machinery parts.
d 130 mm
internal clearance: C0
D 230 mm
precision rating: RBEC 1 (ISO Class Normal)
B 40 mm
cage material: Brass
flanges: (2) Outer Ring
finish/coating: Uncoated
bore type: Straight
closure type: Open
number of rows: 1
series: CD22
    KOYO 80385/80325 tapered roller bearings We work closely with our KOYO 80385/80325 tapered roller bearings manufacturing partners 38 mm A to bring the best value to customers. A 38 mm A1 20 mm B 31 mm d 12 mm Dz 54 mm E 16 mm G M6x1 H 33.3 mm H1 14 mm H2 64 mm J 49 mm L