NTN K16X20X7.8 needle roller bearings
image_pdf
Bore Diameter (mm) 634
Outer Diameter (mm) 838,1
d 634 mm
D 838,1 mm
Da 838,1 mm
Z 138 mm
m 6 mm
di 634 mm
diZT 636 mm
Di 745,5 mm
da 742,5 mm
La 785 mm
na 18 mm
ni 16 mm
Li 662 mm
d0 828 mm
DaZT 747 mm