NTN K12X15X10 needle roller bearings
image_pdf
Find the discount NTN K12X15X10 needle roller bearings online you need . We offer 38 mm A … If you check out 25 mm A1 our large selection of NTN K12X15X10 needle roller bearings 27 mm B once .
A 38 mm
A1 25 mm
B 27 mm
d 25 mm
E 18 mm
G M6x1
H 36.5 mm
H1 15 mm
H2 70 mm
J 50 mm
L 75 mm
L1 25 mm
N M10
s1 13.5 mm
S 7.5 mm
C 14 kN
C0 7.88 kN
T min. -40 °C
T max. 100 °C
Weight 0.67 kg
Recommended tightening torque for set screw 5.5 Nm