NTN E-SLX140X210X130 cylindrical roller bearings
image_pdf
Browse NTN E-SLX140X210X130 cylindrical roller bearings Categories in the Manufacturers Online Free. including 64 mm A 38 mm A2 .
A 64 mm
A1 22 mm
A2 38 mm
B 33 mm
A5 29 mm
B1 59 mm
d 50 mm
d1 75 mm
Dz 110 mm
G M6x1
H 146 mm
H1 130 mm
H2 102 mm
L 171 mm
L1 106 mm
L2 19 mm
L3 95 mm
N 35mm
N1 25 mm
N2 64 mm
s1 29 mm
Z 76.8 mm
C 43.55 kN
C0 29.2 kN
T min. -20 °C
T max. 100 °C