NTN 5T-6204PX32V85 deep groove ball bearings
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name SKF
Minimum Buy Quantity N/A
Weight 0.251
Product Group B04334
NACHI 54408 thrust ball bearings Can’t find what you’re looking for NACHI 54408 thrust ball bearings ? 20 Bore Diameter (mm) Our expert Representatives be in contact 20 mm d with you shortly! Bore Diameter (mm) 20 d 20 mm S1 18,3 mm Thread (Q) Rp1/8 A 32 mm A1 19 mm B 31 mm H 33,3 mm H1 14,5