NTN 2RT24201 thrust roller bearings
image_pdf
Size (mm) 340x420x354
Bore Diameter (mm) 340
Outer Diameter (mm) 420
Width (mm) 354
d 340 mm
D 420 mm
T 354 mm
Dw 25 mm
    NTN 413026 tapered roller bearings 23144 CCK/W33 compatible bearing number: are a few brands 7.9375 in d you will find in our inventory. Find NTN 413026 tapered roller bearings to see N 044 lock nut number: what’s in stock! compatible bearing number: 23144 CCK/W33 lock nut number: N 044 d 7.9375 in lock washer number: W 044 taper: 1:12 series: