NSK J30-18/VP39-2 cylindrical roller bearings
image_pdf
Can’t find what 40,000 mm Fw you’re looking for NSK J30-18/VP39-2 cylindrical roller bearings 40,000 Bore Diameter (mm) ? Our expert Representatives be in contact with you shortly!
Bore Diameter (mm) 40,000
Outer Diameter (mm) 55,000
Fw 40,000 mm
Ew 55,000 mm
Bc 30,000 mm