NSK B32-10D-G-5C5 deep groove ball bearings
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name NTN
Minimum Buy Quantity N/A
Weight 0
Product Group B00308
FAG 30308-A tapered roller bearings Online Cylindrical Bore Bore Type Single Row Configuration FAG 30308-A tapered roller bearings Expert.More Choices. FAG 30308-A tapered roller bearings in Double Seal Enclosure Stock & Ready to Ship Now! Bore Type Cylindrical Bore Enclosure Double Seal Configuration Single Row Weight 0.019 kg d 10 mm D 26 mm B 8 mm Fillet Radius/Chamfer 0.3