NSK 36DSF02CG53SA deep groove ball bearings
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name SKF
Minimum Buy Quantity N/A
Weight 0
Product Group B04334
Toyana 22226 KCW33+H3126 spherical roller bearings Toyana 22226 KCW33+H3126 spherical roller bearings Manufacturers , 140x210x53 Size (mm) 210 Outer Diameter (mm) Online Wholesale Suppliers‎ ! Size (mm) 140x210x53 Bore Diameter (mm) 140 Outer Diameter (mm) 210 Width (mm) 53 d 140 mm D 210 mm B 53 mm C 53 mm r min. 2 mm da min. 150 mm Da max.