NR1.16.1534.400-1PPN ISB Ne 60 mm 1449x1619x68mm Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number NR1.16.1534.400-1PPN
Size (mm) 1449x1619x68
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 1449
Outer Diameter (mm) 1619
Width (mm) 68
d 1449 mm
D 1619 mm
H 68 mm
de 1536 mm
di 1532 mm
Di 1449 mm
De 1619 mm
Fe 1587 mm
Ne 60 mm
Fi 1481 mm
Ni 60 mm
he 16 mm
hi 16 mm