NR1.16.1314.400-1PPN ISB he 16 mm 1229x1399x68mm Thrust roller bearings
image_pdf
Bearing number NR1.16.1314.400-1PPN
Size (mm) 1229x1399x68
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 1229
Outer Diameter (mm) 1399
Width (mm) 68
d 1229 mm
D 1399 mm
H 68 mm
de 1316 mm
di 1312 mm
Di 1229 mm
De 1399 mm
Fe 1367 mm
Ne 50 mm
Fi 1261 mm
Ni 50 mm
he 16 mm
hi 16 mm