NMB MBG22VCR plain bearings
  NMB MBG22VCR plain bearings
image_pdf
What are the types of NMB MBG22VCR plain bearings ? Manufacturing Service 80 mm d2 . Get 125 mm D Your Free, Instant price, design review.
d2 80 mm
D 125 mm
B 22 mm
rs (min) 1.1 mm
r1s (min) 1 mm
F 92 mm
E mm
d2 (max) mm
b mm
b1 mm
s 1.2 mm