NKE NNCF48/530-V cylindrical roller bearings
image_pdf
Size (mm) 1305x1598x90
Bore Diameter (mm) 1305
Outer Diameter (mm) 1598
Width (mm) 90
d 1305 mm
D 1598 mm
H 90 mm
V 1393 mm
de 1453,5 mm
Z 158 mm
m 10 mm
di 1456,5 mm
Di 1305 mm
Dp 1580 mm
De 1598 mm
Fe 1516 mm
Ne 48 mm
Fi 1345 mm
Ni 48 mm
Toyana CX284 wheel bearings Our highly-skilled and 90 Outer Diameter (mm) factory-trained service experts have the resources to help you with all your Toyana CX284 wheel bearings needs – including routine maintenance, major repairs, warranty 50x90x28 Size (mm) service, and equipment inspections. Size (mm) 50x90x28 Bore Diameter (mm) 50 Outer Diameter (mm) 90 Width (mm) 28 d 50 mm