NKE 32022-X-DF tapered roller bearings
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name TIMKEN
Minimum Buy Quantity N/A
Weight 0
Product Group B04311
    ISO 53244U+U244 thrust ball bearings High 90 mm d Quality ISO 53244U+U244 thrust ball bearings. Competitive Pricing. Accept Small Order. Easy 90 Bore Diameter (mm) and Fast Shipping. Bore Diameter (mm) 90 d 90 mm A0 96,3 mm A 68 mm A1 23 mm B 96 mm H 320 mm J 265 mm L 205 mm N 25 mm S