NK.22.1000.100-1PPN ISB 830x1000x82mm d 830 mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number NK.22.1000.100-1PPN
Size (mm) 830x1000x82
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 830
Outer Diameter (mm) 1000
Width (mm) 82
d 830 mm
D 1000 mm
H 82 mm
U 934 mm
a 884 mm
Di 830 mm
De 1000 mm
Fe 970 mm
Ne 36 mm
Fersa 32205F tapered roller bearings Manufacturers of all 0.0 Inventory SKF Manufacturer Name are represented in our partial list of clients. Contact Gary for a complete Fersa 32205F tapered roller bearings list of clients and projects. Inventory 0.0 Manufacturer Name SKF Minimum Buy Quantity N/A Weight 0 Product Group B00308 Enclosure 1 Seal Precision Class ABEC 1 | ISO P0