NK.22.0400.100-1N ISB Di 280 mm 280x400x82mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number NK.22.0400.100-1N
Size (mm) 280x400x82
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 280
Outer Diameter (mm) 400
Width (mm) 82
d 280 mm
D 400 mm
H 82 mm
U 351 mm
a 310 mm
Di 280 mm
De 400 mm
Fe 376 mm
Ne 24 mm