NACHI 24126EX1K30 cylindrical roller bearings
image_pdf
Bore Diameter (mm) 60
Width (mm) 65.1
d 60 mm
A 83 mm
B 65.1 mm
H 76.2 mm
H1 32 mm
H2 151 mm
J 203 mm
L 286 mm
N 25 mm
N1 30 mm
S 25.4 mm