NACHI 22320AEX cylindrical roller bearings
image_pdf
Welcome to 70 mm d the NACHI 22320AEX cylindrical roller bearings 121 mm slot spacing: online seller. 232 mm overall length:
d 70 mm
overall length: 232 mm
slot spacing: 121 mm
overall height: 167 mm
slot width: 26 mm
lubrication type: Lubrication Fitting
unit type: Side Mount
dynamic load capacity: 6750 kgf
housing material: Cast Iron
rod hole diameter: 41 mm