Loyal RKS.121390101002 crossed roller bearing
image_pdf
Size (mm) 100x150x24
Bore Diameter (mm) 100
Outer Diameter (mm) 150
Width (mm) 24
d 100 mm
D 150 mm
B 24 mm
C 24 mm