Loyal 9O-1B14-0225-0360 bearing
image_pdf
Size (mm) 140x225x85
Bore Diameter (mm) 140
Outer Diameter (mm) 225
Width (mm) 85
d 140 mm
D 225 mm
B 85 mm
C 85 mm
r min. 2,1 mm
da min. 152 mm
Da max. 213 mm
ra max. 2 mm