LMK30LUU Samick K 58 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LMK30LUU
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 30
Outer Diameter (mm) 45
d 30 mm
D 45 mm
d1 6.6 mm
d2 11 mm
h 6.5 mm
D1 74 mm
H 10 mm
K 58 mm
L 123 mm
PCD 60 mm