LMHP20LUU Samick d2 9.5 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LMHP20LUU
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 20
Outer Diameter (mm) 32
d 20 mm
D 32 mm
d1 5.5 mm
d2 9.5 mm
h 5.4 mm
A 36 mm
D1 54 mm
F 24 mm
H 8 mm
L 80 mm
W 38 mm