LMFP12UU Samick D 21 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LMFP12UU
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 12
Outer Diameter (mm) 21
d 12 mm
D 21 mm
d1 4.5 mm
d2 8 mm
h 4.4 mm
D1 42 mm
H 6 mm
L 30 mm
PCD 32 mm