LMES30UU Samick L2 min. 1.90 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LMES30UU
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 30
Outer Diameter (mm) 47
d 30 mm
D 47 mm
L ±0.2 68 mm
L1 ±0.2 51.8 mm
L2 min. 1.90 mm
Weight 0.185 Kg
Basic dynamic load rating (C) 4.71 kN
SKF LUCF 12-2LS linear bearings SKF LUCF 12-2LS linear bearings 190 Bore Diameter (mm) Warehouse offers car parts and car accessories. We 190x320x128 Size (mm) sell discount 320 Outer Diameter (mm) online as well as cheap machinery parts. Size (mm) 190x320x128 Bore Diameter (mm) 190 Outer Diameter (mm) 320 Width (mm) 128 d 190 mm D 320 mm B 128