LMES12UU Samick L2 min. 1.35 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LMES12UU
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 12
Outer Diameter (mm) 22
d 12 mm
D 22 mm
L ±0.2 32 mm
L1 ±0.2 22.7 mm
L2 min. 1.35 mm