LMEKP12L Samick H 6 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LMEKP12L
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 12
Outer Diameter (mm) 22
d 12 mm
D 22 mm
d1 4.5 mm
d2 8 mm
h 4.4 mm
D1 42 mm
H 6 mm
K 32 mm
L 57 mm
PCD 32 mm