LMEFP12L Samick ℓ 6 Tolerance h14 Linear bearings
image_pdf
Bearing number LMEFP12L
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 12
Outer Diameter (mm) 22
d 12 mm
D 22 mm
d1 8 mm
d2 4.4 mm
h 6 mm
D1 42 mm
H 32 mm
L 57 mm
PCD 4.5 mm