LM13UUAJ Samick D1 22 mm 13x23x23mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LM13UUAJ
Size (mm) 13x23x23
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 13
Outer Diameter (mm) 23
Width (mm) 23
d 13 mm
D 23 mm
h 1.5 mm
B 23 mm
D1 22 mm
L 32 mm
W 1.3 mm
Weight 0.043 Kg
Basic dynamic load rating (C) 0.5 kN
IKO CRBS 1108 V thrust roller bearings What are Available Volume Discount the types of 6 Bearing I.D. d(mm) IKO CRBS 1108 V thrust roller bearings ? Manufacturing Service . Get Your Free, Instant price, design review. Volume Discount Available Days to Ship 10 Days Bearing I.D. d(mm) 6 Bearing Material [Steel] Steel Housing Material 1045 Carbon Steel Width T(mm) 12 Holder
SKF NJ 312 ECM thrust ball bearings SKF NJ 312 ECM thrust ball bearings Warehouse offers car parts and car accessories. We sell discount online Contact Seal seal type: as well 2.2500 in d as cheap machinery parts. d 2.2500 in seal type: Contact Seal duty type: Medium Duty series: 200 mounting type: Four-Bolt Flange manufacturer upc number: 662864874816 housing material: Cast