LM12UUOP Samick B 23 mm 12x21x23mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LM12UUOP
Size (mm) 12x21x23
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 12
Outer Diameter (mm) 21
Width (mm) 23
d 12 mm
D 21 mm
h1 8 mm
B 23 mm
L 30 mm
W 1.3 mm
θ 80 mm