KTSG30-PP-AS INA C3 54 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number KTSG30-PP-AS
Brand INA
Bore Diameter (mm) 30
Outer Diameter (mm) 47
d 30 mm
D 47 mm
H5 10 mm
H6 44.7 mm
H7 22 mm
H8 34 mm
K3 8.4 mm
K4 6 mm
K5 15 mm
Thread (K2) M10
Thread (K8) NIP 5 MZ
A5 43.5 mm
C3 54 mm
A 87 mm
A1 68 mm
C 142 mm
H 70 mm
H2 35 mm
C2 106 mm