KOYO UCHA206-20 bearing units
  KOYO UCHA206-20 bearing units
image_pdf
KOYO UCHA206-20 bearing units Industries and 12 mm d Applications ? We sell discount online as well as 14 mm D cheap machinery parts.
d 12 mm
maximum p value: 24.5 (250) Static 49 (500)
D 14 mm
maximum v value: 0.4 m/s
overall length: 20 mm