KOYO UCC211-35 bearing units
  KOYO UCC211-35 bearing units
image_pdf
KOYO UCC211-35 bearing units Product Brochures , 35 mm d Manufacturing Service 56,2 mm I . Get Your 35 Bore Diameter (mm) Free.
Bore Diameter (mm) 35
d 35 mm
I 56,2 mm
K 78 mm
E 67 mm
F 148 mm
G 114,3 mm
H 15 mm
J 11 mm
L 58,7 mm
M 58,7 mm
T 52 mm