KOYO NANF211-32 bearing units
  KOYO NANF211-32 bearing units
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name TIMKEN
Minimum Buy Quantity N/A
EAN 0883450412537
Weight / US pound 22
Product Group M06288
    KOYO 82587/82931 tapered roller bearings Shop KOYO 82587/82931 tapered roller bearings huge online discount inventory. and Import machinery parts your car needs 95 mm d with Free Shipping and Free Extended Warranty. d 95 mm radial static load capacity: 25000 lb D 170 mm maximum rpm: 8400 RPM B 32 mm cage material: Phenolic Resin contact angle: 15 ° finish/coating: