KOYO K30X35X27H needle roller bearings
image_pdf
Size (mm) 53.975×134.983×33.449
Bore Diameter (mm) 53,975
Outer Diameter (mm) 134,983
Width (mm) 33,449
d 53,975 mm
D 134,983 mm
T 33,449 mm
B 30,924 mm
C 21,948 mm
R 3,5 mm
r 3,5 mm