KOYO 240/500RK30 spherical roller bearings
image_pdf
KOYO 240/500RK30 spherical roller bearings, Units and Housings CAD models 15500 lbf static load capacity: , 45 mm D Manufacturing Service 35 mm d . Get Your Free.
d 35 mm
static load capacity: 15500 lbf
D 45 mm
maximum rpm: 12000 RPM
B 30 mm