KGSNS12-PP-AS INA Weight 0.1 Kg 12x22x32mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number KGSNS12-PP-AS
Size (mm) 12x22x32
Brand INA
Bore Diameter (mm) 12
Outer Diameter (mm) 22
Width (mm) 32
d 12 mm
D 22 mm
C 32 mm
A/F 2.5 mm
H5 5.4 mm
H6 25.3 mm
H7 11 mm
H8 16.5 mm
K3 4.3 mm
K4 4 mm
K5 8 mm
Thread (K2) M5
Thread (K8) NIP 4 MZ
A4 34 mm
A5 21.5 mm
A 43 mm
A1 32 mm
H 35 mm
H2 18 mm
C2 23 mm
Weight 0.1 Kg
Basic dynamic load rating (C) 0.9 kN
FAG 7602095-TVP thrust ball bearings What is 61.8 mm B the best place 16 mm A1 to buy FAG 7602095-TVP thrust ball bearings online? Manufacturing Service . B 61.8 mm A 50.4 mm A1 16 mm A2 77.8 mm B1 77.7 mm d 60 mm d1 82 mm e 31 mm G R1/8″ H 238 mm J 202 mm L