KGBO30-PP-AS INA JB 76 mm Bearing units
image_pdf
Bearing number KGBO30-PP-AS
Brand INA
Bore Diameter (mm) 30
Fw 30 mm
B 88 mm
H6 10 mm
A5 44 mm
L4 32 mm
L5 48 mm
N3 11 mm
B1 63 mm
B2 13.6 mm
H 63.5 mm
H2 35 mm
N1 6.6 mm
A3 25 mm
L 68 mm
JB 76 mm
Thread (K5) M6
JL4 19 mm