KGBO25-PP-AS INA H2 30 mm Bearing units
image_pdf
Bearing number KGBO25-PP-AS
Brand INA
Bore Diameter (mm) 25
Fw 25 mm
B 80 mm
H6 10 mm
A5 40 mm
L4 28 mm
L5 40 mm
N3 11 mm
B1 55 mm
B2 12.5 mm
H 54.5 mm
H2 30 mm
N1 6.6 mm
A3 23 mm
L 58 mm
JB 68 mm
Thread (K5) M6
JL4 15 mm