KGBO12-PP-AS INA Weight 0.09 Kg Bearing units
image_pdf
Bearing number KGBO12-PP-AS
Brand INA
Bore Diameter (mm) 12
Fw 12 mm
B 52 mm
H6 6 mm
A5 26 mm
L4 12 mm
L5 20 mm
N3 10 mm
B1 31.6 mm
B2 7.7 mm
H 32 mm
H2 20 mm
N1 5.5 mm
A3 15 mm
L 32 mm
JB 42 mm
Thread (K5) M5
JL4 6.5 mm