KD7095100 NTN 70x95x100mm D 95 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number KD7095100
Size (mm) 70x95x100
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 70
Outer Diameter (mm) 95
Width (mm) 100
Fw 70 mm
D 95 mm
C 100 mm
t 1 mm
d1 3 mm
C1 86.4 mm
T 3.2 mm