KD6085100LL NTN 60x85x100mm t 1 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number KD6085100LL
Size (mm) 60x85x100
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 60
Outer Diameter (mm) 85
Width (mm) 100
Fw 60 mm
D 85 mm
C 100 mm
t 1 mm
d1 3 mm
C1 77.4 mm
T 3.2 mm